• Oferta dla szkół

  Przedstawiamy Państwu ofertę spędzenia pouczającego i miłego dla młodzieży dnia z końmi w naszym gospodarstwie. Zwierzęta te od zawsze cieszą się sympatią dzieci i młodzieży dlatego też pragniemy przedstawić ofertę ciekawego zagospodarowania czasu...

 • Rajdy konne

  Rajd to wspaniałe przeżycie, długo pozostające w naszej pamięci - tak samo jak pierwsza przejażdżka konna. Wszystkim chętnym, którzy chcą z końskiego grzbietu podziwiać niewątpliwie niezwykły krajobraz Beskidu Sądeckiego oferujemy rajdy jedno lub kilkudniowe. Rajdy odbywają się w weekendy.

 • Wakacje 2016

  Jeśli chcesz spędzić 2 tygodnie na obcowaniu z końmi i dziką przyrodą, podnieść swoje umiejętności jeździeckie, nauczyć się skakać lub dopiero rozpocząć przygodę z tymi pięknymi i szlachetnymi zwierzętami, zapraszamy na AGRO RANCZO!!

 • Szkółka jeździecka

  Zapraszamy wszystkich amatorów koni na naukę jazdy konnej lub doskonalenie swoich umiejętności. Lekcje są prowadzone pod okiem instruktora, na sprawdzonych i doświadczonych koniach.

 • Ferie 2016

  Zapraszamy wszystkich amatorów jeździectwa na zimowe obozy jeździeckie :) Nasze ranczo położone jest w przepięknym krajobrazie Beskidu Sądeckiego . Obóz zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych :)

 • Nasz zespół

  PAWEŁ PAWLIK
  Właściciel Gospodarstwa Agroturystycznego „Agro Ranczo”.
  Dusza i gospodarz rancza,   preferujący jazdę w stylu West.

  MARTYNA KROK
  Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Miłośniczka koni od dzieciństwa. Na co dzień uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy. 

  ALINA DORULA
  Wspaniała Pani Kuchareczka , serwująca świetne, domowe posiłki, przygotowane z sercem i dużą indywidualnością, trafiającą w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. 

  DOMINIKA PAWLIK
  Córka Pana Pawła, opiekunka na obozach jeździeckich, zawsze uśmiechnięta i wesoła.