• Oferta dla szkół

  Przedstawiamy Państwu ofertę spędzenia pouczającego i miłego dla młodzieży dnia z końmi w naszym gospodarstwie. Zwierzęta te od zawsze cieszą się sympatią dzieci i młodzieży dlatego też pragniemy przedstawić ofertę ciekawego zagospodarowania czasu...

 • Rajdy konne

  Rajd to wspaniałe przeżycie, długo pozostające w naszej pamięci - tak samo jak pierwsza przejażdżka konna. Wszystkim chętnym, którzy chcą z końskiego grzbietu podziwiać niewątpliwie niezwykły krajobraz Beskidu Sądeckiego oferujemy rajdy jedno lub kilkudniowe. Rajdy odbywają się w weekendy.

 • Wakacje 2016

  Jeśli chcesz spędzić 2 tygodnie na obcowaniu z końmi i dziką przyrodą, podnieść swoje umiejętności jeździeckie, nauczyć się skakać lub dopiero rozpocząć przygodę z tymi pięknymi i szlachetnymi zwierzętami, zapraszamy na AGRO RANCZO!!

 • Szkółka jeździecka

  Zapraszamy wszystkich amatorów koni na naukę jazdy konnej lub doskonalenie swoich umiejętności. Lekcje są prowadzone pod okiem instruktora, na sprawdzonych i doświadczonych koniach.

 • Ferie 2016

  Zapraszamy wszystkich amatorów jeździectwa na zimowe obozy jeździeckie :) Nasze ranczo położone jest w przepięknym krajobrazie Beskidu Sądeckiego . Obóz zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych :)

 • Cennik

  Jedna godzina zegarowa jazdy: 40 zł

  Jazda na lonży (pół godziny): 30zł

  ***

  NOCLEG: 50zł (bez wyżywienia)

  WYŻYWIENIE: 50zł 

  (dla grup zorganizowanych możliwość negocjacji ceny)

  rajd dwudniowy (weekendowy) 400zł (z wyżywieniem)

  majówka w siodle: 200zł/dzień

  (cena uzależniona od ilości dni, 5h jazdy dziennie, nocleg, wyżywienie)

  zimowe obozy konne: 800zł/7dni (2h jazdy dziennie; wyżywienie, ubezpieczenie)

  wakacyjne obozy konne: 1700zł (12dni + dwa dni na przyjazd i odjazd; 2h jazdy dziennie; wyżywienie; ubezpieczenie)